Saame tuttavaks

Saatke meile oma küsimused ja ettepanekud kasutades selleks kontaktivormi

Korduma kippuvad küsimused

Ehk leiate vastuse oma küsimusele, mida on juba keegi küsinud

Kellele laenu antakse?

Eestis annavad laenufirmad ja pangad laenu isikutele, kes on vähemalt 18-aastased ning kellel pole sissekandeid maksehäireregistris. Lisaks eelnevalt mainitule, peaks laenu taotlejal olema ka igakuine püsiv sissetulek ning mõnede laenude puhul ka tagatis.

Milliseid laene Eestis pakutakse?

Laenutooteid, mida Eestis pakutakse on igale maitsele. Tuntuimad on näiteks kiirlaenud, tarbimislaenud, autolaenud, ärilaenud, kodulaenud ja hüpoteeklaenud. Lisaks neile, on ka spetsiifilisemaid laenutooteid nagu remondilaen või reisilaen.

Kuidas leida parim laenupakkumine?

Parima võimaliku laenupakkumise leiate enamasti siis, kui küsite pakkumised mitmetelt laenuandjatelt ning seejärel võrdlete neid, kasutades võrdlemiseks KKM näitajaid ning võttes arvesse erinevaid lisakulusid nagu laenu hooldustasud ning laenu sõlmimise tasud.

Kas laenu saab ka maksehäire korral?

Reeglina enamasti maksehäireteregistris olevale inimesele laenu ei anta. Erandiks võivad olla erinevad tagatisega laenud, kus võetakse laenu näiteks auto, või kinnisvara tagatisel. Sellistel juhtudel võib ka maksehäirega laenu saada, kuna tagatiseks jääb ese või kinnisvara.

Vaata kokkuvõtteid laenudest

Ärge unustage vaadata ka meie teisi postitusi teemal laenud!

Kiirlaenud

Vaadake parimaid kiirlaenude pakkumisi

Laenud

Vaadake milliseid laene Eestis pakutakse

Laenuleping

Vaadake mis on laenuleping ning kuidas seda koostada